• |
ide | kryesore

Komenti pikant i Nard Ndokës në postimin e Edi Ramës

Arkiva, Pikante
edi rama nard ndoka


Të premten kryeministri Edi Rama inauguroi me këngë e valle hapjen e tunelit të Llogarasë.

Në faqen e tij në Facebook nuk munguan foto dhe video të përgatitura me kujdes nga zyra e propagandës për këtë “ngjarje të madhe”.

Një ditë më pas Rama ka publikuar një foto “pa mendje” nga bregu i detit, ma koment, por duke vendosur emojit e dallgëve të detit dhe diellit.

Mes 1100 komenteve, 99.99% lavdërime dhe urime ka tërhequr vëmendje ai që ka lënë kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka.

“Shoku Edi, futi një inaugurim tunelit kur të kthehesh, Dhërmi – Orikum si hyrje nga Saranda. Shkurton rrugën Sarandë – Milot 17 minuta..!” – thumbon Ndoka. ©LAPSI.al
nard


3 Comments

  1. nard ndoka shkruan sic flet ………wenie e turpshme ,xheneriku qe u be kryetar partie fabtazme e pa votues…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *