• |
ide | kryesore

FOTO/ Shikoni si duket Elvana Gjata pa makiazh

Arkiva, Paparazzi, Slider
elvana


Elvana Gjata jo vetëm që ndjekësit me të madhe në muzikë, por ajo inspiron vajzat edhe në stil dhe pamje.

Këngëtarja ka postuar një fotografi plotësisht pa grim.

Pa makijazh, Elvana ka vënë në pah linjat e saj të fytyrës, ngjyrën e lëkurës perfekte, të cilën e synon çdo vajzë. 


9 Comments

  1. O Ervin Mata…me dergo nja 500 mije te llogaria ime…per ngjyren e lekures I dua, jo per ndonje gje.

 1. Niveli Narkos,kjo eshte narkotrafikante e cila sherben si çingije e qeverise dhe haremit te edi rames bashke me nje kurva te tjera si ermal mamaqi,Noizi,alban skenderi &co !
  Nje turp i madh i ketij vendi jane te gjithe qe i sherbejne nje rregjimi kriminal se ky i edi rames !

  1. Sperma eshte ilaç për fytyrën
   Shkëlqen fytyra çdo mjes nga proteinat e spermës

   Nivel baxhellash trafikante

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *