• |
ide | kryesore

Veliaj përgjigjet për Instagramin me të qeshura dhe një “kunjë” për opozitën

Arkiva, Lajme, Të fundit
Veliaj


Erion Veliaj reagoi në Facebook me një video të shkurtër selfie për zhdukjen e profilit të tij në Instagram, çka tërhoqi menjëherë vëmendjen e publikut.

“Jam shkri sot tu qesh me lot” – e nis fjalën Veliaj me dialekt tiranas, teksa shpjegoi se aryseja pse kishte qeshur aq shumë ishte për aludimet e opozitës mbi zhdukjen e llogarisë së tij në Instagram.

Veliaj shpjegoi se sapo e rikuperoi llogarinë nga një hakerim që i kishin bërë. Kjo ishte arsyeja pse ishte zhdukur ai nga Instagrami. Megjithatë, i mësuar me gënjeshtrat, Veliaj edhe në këtë video-reagim të shkurtër e futi një të shpejtë, pasi llogaria e tij ende nuk funksionon, deri në momentin e këtij shkrimi.

Lexo më tej: Erion Veliaj mbyll Instagramin 

Veliaj nuk e humbi shancin t’i fusë një “kunjë” opozitës, ku siç mund ta shihni në videon këtu, tha: “Edhe kjo puna hip se t’vrava, zbrit se t’vrava si opozitë nuk shkon”. Me idenë se si kur shfaq punët Veliaj, si kur nuk i shfaq, opozita ankohet. ©Lapsi.al 

@erion_veliaj_Kësaj i thonë me t’ra dielli n’ballkon! 😂♬ original sound – Erion Veliaj


25 Comments

  1. Vazhdo beje Tironen , ata qe lehin jane ata te kjoskave e parku Rinia qe ishte kthyer ne banje publike . Tirona ka ndryshuar si ne ndertime moderne dhe ne pasterti ata qe kane zbritur nga shpe…. se shofin ndryshimin

   1. Nje afrikane e OKB, ne nje visite ne Skiperine e patronazuskave si ti Doniçka tha: Me pelqen Tirana sepse i ngjan nje qyteti afrikan., o doniçke llum!

 1. turma e protestuesve të Berishës “orientohen” nga ish-kolonelët militante në hije të ish “ushtrisë” te taborit berishist te shkollës se Agim Shehut, Xhahid Xhaferrit, Gazidedes qe kryen masakrat e viteve ’96-’97. Megjithatë përballë kësaj situate delikate dhe që mund të degjenerojë në dhunë

  1. Je shumë vrimë e shpifur.
   Si me instagram si me piçkën e s’atëmbe je bushtër e pangopure.
   Usht moj pise mbylle sqepin e qelbure.

  1. Qesh ngz zori delenxhiu, e di mire se e pret burgu dhe sekuestro,kete Makbeth te peshtire , qe nuk I thua dot jo Bure por as Kalama. Se eshte I ndyre si skuth I pabese. Largojeni nga Tirana kete kusar kalama vendi I tije duhet te jete shengjergji, ose mali me gropa,.

 2. Lali pinoku sot tha qe Tiranen e vizitojne 1 milion turiste ne muaj. I bie 12 milione ne vit. Gjithe Shqiperia kishte 10 vjet, duke perfshire kosovaret, emigrantet qe kthehen, te huajt qe vijbe per pune etj. Ketij sa me shume flet, me shume i rritet hunda

 3. My hajdut ka çehren e te burgosurit dhe kjo do ndodhe shume shpejt !!!!
  Te dhane kohe te mjaftueshme te tjetersosh pronat e te zhdukesh shume dokumete SPAK-u,koleget tuaj,po mos harro se ka dhe ne institucione te tjera dokumente te ruajtura dhe tw marra qe po te verviten rreth kokes Hajdut !

 4. Ky hajdut ka çehren e te burgosurit dhe kjo do ndodhe shume shpejt !!!!
  Te dhane kohe te mjaftueshme te tjetersosh pronat e te zhdukesh shume dokumete SPAK-u,koleget tuaj,po mos harro se ka dhe ne institucione te tjera dokumente te ruajtura dhe tw marra qe po te verviten rreth kokes Hajdut !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *