• |
ide | kryesore

Aktorja e njohur pikturon e zhveshur dhe foto bëhet virale

Paparazzi, Slider


Sharon Stone është angazhuar vitet e fundit në pikturë dhe shpesh ndan materiale me miqtë e saj në internet.

Aktorja e njohur ka publikuar një foto së fundmi në Instagram, me veten në punë. Në foton që ka postuar ajo shihet duke pikturuar një telajo me gishtat e saj.

Megjithatë, ajo që është befasuese është se në foto, ylli ka veshur vetëm një palë bikini blu, dhe topless.

Sharon Stone ka justifikuar zgjedhjen e saj, duke shkruar mbi foto: “Ndonjëherë shkoj direkt nga pishina për të pikturuar”.


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *