• |
ide | kryesore

Berisha ironi me “bumin” turistik, nxjerr foton nga plazhi i Spillesë

Arkiva, Lajme, Të fundit


Këto ditë, mediat sociale janë të mbushura me foto të plazheve bosh në Shqipëri.

Shumëkush pyet me ironi, se ku janë ata miliona turistë që propagandon qeveria e Edi Ramës.

Ndërkohë, edhe kreu i PD, Sali Berisha publikoi një foto nga plazhet bosh në zonën e Spillesë.

‘Spille, plasi turizmi?!’ ironizon ai.


8 Comments

 1. Opozita paska trembur SPAK për Veliajn, por s’po e tremb dot për Berishën,byrektoret e shpellkaret e salihut kane shprese se me protesten e djeshme do lirojne salihun e ballkonit,por kujdes shpellkare e byrektore se salihu kerkon gjak ka 11 vjet qe pi e ben kete,ca nga ju grupi i zjarrit te salihut lumneshi e lushaj do i dergoje ne te semes dhe paston do digjoni salihu te thote i vrau rama me stilolapsa pistolete etj etj.Salihu dhjet mut nga bytha e goja,lapsi i panvarur i ben lajm

  1. Berisha duhet te kishte dhen urdher tju digjte me antitank se pas 12 vitesh ju zhuritet tereeeeeeee Shqiperine. Ky esht borxhi historik qe i ka Berisha shqiptarve

   1. Tamam, por ai idioti që i replikon nuk shkruan “protestën e nesërmr”, por “protestën e djeshme” është idiot që duhet djegë me benzinë!

 2. Po ti cojn cmimet si ne ibiza cfar presin keta. Normale qe bosh do jen. 80 euro shezlloni ne ksamil. Shqiptaret drit shkurter, tua fusin turisteve per momentin dhe pastaj ngelen bosh gjith sezonin.

 3. Akoma me kete merreni ju.
  Ky ka cof. Ka ngordh.
  E ka par hallin.
  Thjesht jan ca miza qe i vin verdall, se u pelqen era e ngordhur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *