• |
ide | kryesore

Kryetari i bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu paraqitet në SPAK

Lajme, Të fundit


Kryetari i bashkisë Lezhës, Pjerin Ndreu është parqitur mëngjesin e sotëm në Strukturën e Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar.

Ende nuk dihen detaje lidhur me çështjen për të cilën Ndreu është thirrur nga prokurorët e SPAK.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *