• |
ide | kryesore

Vihet në pranga Xhelal Rraja, ishte në kërkim për pjesmarrje në grup kriminal

Lajme, Të fundit


Xhelal Rraja, i shpallur në kërkim në kuadër të operacionit të SPAK “Revanshi”, është vënë në pranga.

Gjykata i kishte caktuar Rrajës, masën e sigurisë “arrest në burg”, pasi akuzohet për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal dhe për sigurim të kushteve për të kryer vrasje.


2 Comments

  1. E keni pasur te veshtire ta arrestoni patronazhiste ?Aty e keni pasur çdo dite ne shtepi,tani qe pp u vjen fundi do te dukeni se po beni pune ?!
    Po Kriminelet e avokatit Mengjesi pse nuk kapen ?
    Pse nuk arrestoni socialistet qe vjedhin ngado e kudo dhe gjithçka mengjes dreke e darke !
    Arrestoni se neser do shpetoni nga drejtesia qe sot e ka krimi ne dore !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *