• |
ide | kryesore

root

VIDEO/ Kush e gjakosi Çiljetën?

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një nga artistet më të lakuara në tregun muzikor shqiptar. Pasditen e së premtes ajo ka …

Si dështoi ‘Rama dixhital’

Refreni i fushatës dhe i pas 25 qershorit për Edi Ramën, i pagëzuar me emrin ‘platforma e bashkëqeverisjes me qytetarët’, …