• |
ide | kryesore

user 5

Gjirokastër, vret veten një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhu sot pasdite në Gjirokastër. Në hyrje të fshatit Çepunë, Njësia Administrative Cepo, ka vrarë …

Zbulohet sozia e Donald Trump

Dolores Leis është një fermere 64-vjeçare nga Galizia dhe kurrë s’do e kishte imagjinuar që do të bëhej kaq e …

Kthehu