• |
ide | kryesore

Aktori turk i jep fund beqarisë

Mediat turke kanë raportuar se aktori Taner Olmez i ka dhënë fund beqarisë. Taner është martuar me aktoren Ece Çeşmioğlu dhe kanë …

Aktori turk bie pre e mashtrimit

Aktori turk Engin Altan Düzyatan ka rënë së fundmi pre e mashtrimit. Vitin e kaluar, Engin  shkoi në Lahore (Pakistan) …

Kthehu