• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktori Jay Pickett

Aktori Jay Pickett ka ndërruar jetë teksa po xhironte filmin  “Treasure Valley”. Lajmiu konfirmua për mediat nga regjisori dhe producenti, Travis …

Kthehu