• |
ide | kryesore

Sean Penn braktis aktrimin

Aktori 57-vjeçar, fitues i çmimit Oscar, ka treguar se është më i fokusuar te interesa të tjera të tijat dhe …

Cameron Diaz heq dorë nga aktrimi

Duket se Cameron Diaz do të lërë përfundimisht aktrimin për t’u përqendruar te familja që ka me muzikantin Benji Madden. …

Harry Styles vjen si James Bond

Ai mori mjaft komente të mira për aktrimin në filmin “Dunkirk”. E Harry Styles është në vëmendjen e producentëve të …

Kthehu