• |
ide | kryesore

Mathew Perry shtrohet në spital

Aktori amerikan, Matthew Perry, i njohur për rolin e Chandler në serialin e famshëm të viteve ’90 “Friends”, u operua …

Eminem, 10 vite larg alkolit

Për një periudhë të gjatë, reperi ka luftuar me alkoolin dhe me përdorimin e medikamenteve dhe në vitin 2005 ai …