• |
ide | kryesore

Artan Lame infektohet me Covid 19

Kreu i Kadastrës Artan Lame është infektuar me koronavirus. Lame ka përjetuar simptoma të koronavirusit dhe ka kërkuar të bëjë …

Kthehu