• |
ide | kryesore

Agon Amiga bëhet baba

Agon Amiga dhe bashkëshortja e tij Egzona për një periudhë kohe u ndanë nga njëri tjetri.  Shkak për këtë u bë …

Mozzik, së shpejti baba

Partenrja e Mozzik, Loredana po përflitet shumë për një shtatzëni të mundshme. Burime pranë saj thonë se ajo është në …

Moderatori shqiptar bëhet baba

Meriton Krasniqi disa muaj më parë publikoi një foto të partneres së tij Egesta Salihaj me barkun e rrumbullkosur dhe …