• |
ide | kryesore

Rihanna flet për shtatëzaninë

Rihanna s’para i përgjigjet pyetjeve rreth mëmësisë, por gjërat ndryshojnë kur intervistën e bën Anna Wintour, kryeredaktorja e Vogue. E …

Dafina Dauti, në pritje të ëmbël

Një muaj më parë, këngëtarja Dafina Dauti pranoi publikisht se është e dashuruar me këngëtarin Tafil Kurteshi. “Është përfol dhe me …

Kthehu