• |
ide | kryesore

Beyonce prezanton koleksionin e ri

Beyonce ka publikuar në Instagram fotografitë të cilat lajmërojnë bashkëpunimin e Adidas dhe brendit të saj Ivy Park Fustani i …

10 kuriozitete rreth Beyonce

Falë intervistës së fundit të titulluar “Ask me Anything”, Beyonce tregoi për Elle gjëra që njerëzit nuk i dinin më …

Kthehu