• |
ide | kryesore

Cardi B publikon foton nudo (FOTO)

Pas lindjes së vajzës së saj Kulture, Cardi pranoi publikisht se kishte kryer një operacion në trup, strukturimin dhe tërheqjen …

Kthehu