• |
ide | kryesore

Erik Lloshi i jep fund beqarisë

Erik Lloshi dhe Romina do t’i japin fund beqarisë. Këtë të shtunë do të zhvillohet ceremonia dhe dasma e shumëpritur …

Nicky Minaj, së shpejti dasëm

Këngëtarja papritur ka zbuluar në emisionin e saj “Queen Radio” që ajo dhe i dashuri i saj, Kenneth Petty kanë …