• |
ide | kryesore

Tërmete të tjera trondisin Kroacinë

Në Kroaci gjatë pasdites dhe gjatë mbrëmjes janë regjistruar shtatë tërmete të tjera, me epiqendër në Petrinje. Qendra Sizmiologjike Mesdhetare …

Kthehu