• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktori i “Disney”

Ylli i “Disney”, Sebastian Athie ka ndërruar jetë në moshën 24-vjeçare.Aktori meksikan ishte i njohur për interpretimin e Lorenzo Guevara …

Disney rikthen Hercules

Një version i ri i filmit “Hercules” të vitit 1997 do të rikthehet shumë shpejt nga Disney. Filmi do të …

Disney thyen tekordin për 2019

Falë arkëtimeve të “Aladdin”, “Toy Story 4”, ”The Lion King” dhe mbi të gjithë “Avengers: Endgame”, Disney vendosi një rekord …