• |
ide | kryesore

Fejohet këngëtarja e njohur

Avril Lavigne ka zbuluar së fundmi se  është fejuar me këngëtarin  Mod Sun. “Oui! Je t’aime pour toujours.Dimanche. 27. Marsi. …

Fejohet aktori i njohur

Tom Hiddleston dhe Zawe Ashton janë fejuar pas tre vitesh lidhje, ka konfirmuar Page Six. Çifti ndezi spekulime për fejesë …

Kthehu