• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta aktori shqiptar

Kinematografia dhe arti shqiptar humbën ish-aktorin Shkëlqim Zani. ‘’Coli’’ i filmografisë shqiptare u nda nga jeta pas një infarkti të …

Kthehu