• |
ide | kryesore

Sunak zhvillon bisedën e parë me Macron

Kryeministri i ri i Britanisë Rishi Sunak dhe presidenti francez Emmanuel Macron diskutuan çështjen e emigrantëve klandestinë që kalojnë nëpërmjet …