• |
ide | kryesore

Lana Del Ray fejohet me muzikantin

Lana Del Rey është fejuar me menaxherin e muzikës dhe muzikantin Evan Winiker, raportoi Billboard të martën. Këngëtarja e cila …

Lana Del Rey i jep fund fejesës

Këngëtarja Lana Del Rey  është ndarë nga i fejuari i saj Clayton Johnson. Një burim ka treguar për “The Mirror” …