• |
ide | kryesore

Max Ehrich: Unë ende e dua Demi-n

Max Ehrich së fundmi ka deklaruar  se ai dhe këngëtarja Demi Lovato nuk janë ndarë. Përmes rrjetit social Instagram,Max ka …

Kthehu