• |
ide | kryesore

Loredana anulon turneun muzikor

Për shkak të përhapjes masive të Koronavirusit, reperja e njohur Loredana ka lajmëruar se turneu i saj, për të cilin …

Një tjetër sukses për Loredanën

Loredana, artistja me origjinë shqiptare, është gjithmonë në qendër të vëmendjes së publikut. Këngët e saj të sukseshme, por dhe …

Kthehu