• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta blogerja braziliane

Blogerja e njohur, Nara Almeida, kishte mbi 4.5 milionë ndjekës në “Instagram” dhe publikonte rregullisht statuse rreth trajtimit të saj. …