• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta Dj tWitch

Ish-DJ i “Ellen DeGeneres Show” Stephen “tWitch” i ka dhënë fund jetës në moshën 40 vjecare. Burime të zbatimit të …

Ndahet nga jeta reperi Takeoff

Anëtari i Migos, Takeoff  është ndarë nga jeta në  moshën 28-vjeçare. Reperi u qëllua në një rrugicë bowling në Teksas …

Ndahet nga jeta aktori Leslie Jordan

Aktori dhe komediani amerikan Leslie Jordan është ndarë nga jeta në moshën 67-vjeçare. Ai u përfshi në  një aksident automobilistik …