• |
ide | kryesore

Çfarë ndodh me motin në fundjavë

Për ditën e premte moti parashikohet fillimisht i vranët me intervale kthjellimesh të shkurtra. Reshjet e shiut parashikohen të dobëta …

Njihuni me horoskopin për muajin Korrik

Kemi hyrë zyrtarisht në muajin korrik! Pavarësisht, kohëve të çuditshme duke bashkëjetuar me “armikun e padukshëm” dhe koronavirusin çdo ditë, …