• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot

Kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin deri pas mesditës kur kthjellimet shtohen në territor. Mbrëmja dhe nata …

Parashikimi i motit për sot

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia e presionit të ulët atmofserik me qëndër të pozicionuar  në gadishullin Apenin e …

Parashikimi i motit për fundjavën

Në fundjavë moti do të jetë me temperatura të ngrohta dhe pritet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellimesh. Shërbimi …

Parashikimi i motit për sot

Moti mbetet gjatë gjithë ditës me kthjellime e vranësira kalimtare dhe shumë i ngrohtë në të gjithë territorin.Temperaturat e ajrit …

Kthehu