• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot

Moti vijon këtë të premte me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Gjatë gjithë ditës, …

Parashikimi i motit për ditën e mërkurë

Kthjellime dhe vranësira mbizotërojnë paraditen në të gjithë vendin. Gjatë mesditës, shira të dobët prekin fillimisht zonat veriperëndimore dhe gradualisht …

Parashikimi i motit për sot

Kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin deri pas mesditës kur kthjellimet shtohen në territor. Mbrëmja dhe nata …

Kthehu