• |
ide | kryesore

Moti për ditën e mërkurë

Moti këtë të mërkurë do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet …

Parashikimi i motit

Kthjellime të shpeshta dhe vranësira kalimtare mbizotërojnë motin deri në mesdite kur vranësirat shtohen në territor. Pasditja mbetet me vranësira …

Kthehu