• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb masat ajrore me origjinë polare do të diktojnë orët e para të ditës mot të kthjellët, por të …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb masat ajrore verior që kanë depërtuar drejt jugut të kontinentit do të diktojnë mot me kthjellime dhe vranësira, …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb vendi ynë do të paraqitet në ndikimin e kthjellimeve të pakta dhe vranësirave të shpeshta ku herë pas …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb dita nis me vranësira të dendura dhe reshje shiu mesatare për zonat Veriore dhe qendrore, por më pak …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë mbetet gjatë gjithë ditës në ndikimin e kushteve të motit të paqëndrueshëm, duke diktuar vranësira të …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb: Vranësira të dendura të cilat do të sjellin reshje shiu në pjesën më të madhe të vendit dhe …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme,të cilat do të diktojnë vranësira dhe reshje shiu në pjesën …

Kthehu