• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit

Sot moti paraqitet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta, por reshje të pakta deri në mesdite kur rrebeshe …

Parashikimi i motit për sot

Vranësira dhe reshje të pakta në territor, por rrebeshe në veri dhe juglindje do të nisin këtë javë në vendin …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb deri në mesditë i gjithë territori shqiptar paraqitet në ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të lehta. …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb: Mbetemi edhe ditën e premte në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme duke kushtëzuar kthjellime dhe vranësira të …

Parashikimi i motit për sot

Moti sot paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta deri pasdite kur vranësirat shtohen në veri por nuk sjellin reshje. …

Kthehu