• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot

Moti sot paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta deri pasdite kur vranësirat shtohen në veri por nuk sjellin reshje. …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas here mbizotërojnë motin në vendin tonë, ku në zonat veriore do …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb, alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë motin në vend ku në skajin verior dhe jugperëndimor …

Parashikimi i motit

Paraditja mbetet me reshje të pakta në të gjithë territorin shqiptar. Por, sipas Meteoalb pas mesditës reshjet shtohen ku në …

Parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb: Mot me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta duke sjellë reshje të izoluar shiu e dëbore mbizoterojne …

Kthehu