• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb: Dita nis me mot të kthjellët në të gjithë republikën e Shqipërisë. Por duke ju afruar mesditës vranësirast …

Parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb: Moti në Shqipëri do të karakterizohet nga kthjellime dhe temperatura të larta, situatë e cila vijon deri pasdite …

Kthehu