• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit

Shi, dëborë dhe stuhi ere por edhe orë me kthjellime. Kjo javë do të jetë me mot të paqëndrueshëm. Ditën …

Parashikimi i motit

Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura. Reshjet e shiut parashikohen që prej orëve të para prej mesnatës me …