• |
ide | kryesore

Zvicra njeh vaksinat kineze

Qeveria zvicerane ka përditësuar përsëri politikën e saj të certifikimit të Covid. Tani, dëshmia e vaksinimit nga vaksinat Sinopharm dhe …