• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb vijon ndikimi i motit të vranët me reshje shiu në pjesën më të madhe të vendit, por reshje …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb, vendi ynë do të mbetet gjatë paradites me vranësira dhe reshje shiu e dëbore, ku më të dukshme …

Parashikimi i motit

Kthjellimet do të dominojnë motin në pjesën më të madhe të shqipërisë gjatë paradites, por mesdita sjell kalime vranësirash nëpër …

Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb, orët e para të ditës do të paraqiten me kthjellime. Por duke ju afruar mesditës vranësirat bëhen të …

Parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb, dita do të nis me kthjellime në zonat bregdetare dhe të ulëta, por duke ju afruar mesditës vranësirat …

Kthehu