• |
ide | kryesore

Patris tregon për ndarjen me Tunën

Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja hoqi mbiemrin “Berisha” nga Instagrami …

Kthehu