• |
ide | kryesore

Video/ Khazri përmbys Panamanë

Përmbys gjithcka Tunizia në Mordovia Arena përballë Panamasë. Wahbi Khazri ka shënuar golin e dytë në minutën e 66, duke …

Video/ Hazard shpartallon Tunizinë

Merr përmasa tani humbja e Tunizisë. Eden Hazard shënon edhe golin e dytë personal dhe të katërtin përballë afrikanëve, që …