• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta aktori turk

Aktori turk Aytaç Arman është ndarë nga jeta në moshën 69-vjeçare. Arman vuante nga kanceri dhe po trajtohej në një …

Aktori turk, pjesë e Hollywood

Çagatay Ulusoy, i njohur si Sarpi i serialit “I infiltruari”, po përgatitet të hedhë hapin e madh në karrierën e …

Kthehu