• |
ide | kryesore
Ard_Vehbiu_400x400.jpg

Rama po bën dhe padronin e artit

Nga Ardian Vehbiu/ Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, hapi këto ditë një ekspozitë në Napoli- një nga të shumtat e …

shukri-8-300x199.jpg

Nuk ka faj gruaja e Shukriut

Nga Dritan Hila Kur Ylli Rakipi na ftoi në emisionin e tij “Të paekspozuarit”, nuk tha paraprakisht se për çfarë …

erjona-shehu.jpg

Në kërkim të vitheve të mëdha…

Nga Erjona Shehu/Ka emrin e Angeline Jolie, Jennifer Laërence, Sarah Jessica Parker apo Kim Kardashian? Eshte e bukur Bleona Qerreti, …

Kthehu