• |
ide | kryesore
erjona-shehu.jpg

Në kërkim të vitheve të mëdha…

Nga Erjona Shehu/Ka emrin e Angeline Jolie, Jennifer Laërence, Sarah Jessica Parker apo Kim Kardashian? Eshte e bukur Bleona Qerreti, …

nafta-300x180 (1).jpg

Investitorët që “përzumë”

Nga Blerina Hoxha, Monitor Kompani të mëdha si Weibo Group, Terna, Geox, Johnson Control, Lear Corporation, Benetton, Ferrero Rocher, Power China, …

gerta.jpg

Ku gabohet me orën e fesë

Nga Gerta Zajmi* Debati ngritur pas propozimit të Kryeministrit Edi Rama për futjen e mësimit të fesë në shkolla është …

rozi.jpg

Eneda Tarifa, në litar!

Nga Rozana Radi Këtu në vendin tonë vërtetë çuditesh me të gjithë dhe gjithçka!!! Sapo hap sytë përballesh me një …

Kthehu