• |
ide | kryesore
emin barci.jpg

Përçudnimi i Kongresit të PS

Këtë të shtunë mblidhet Kongresi i socialistëve në një realitet të mjegulluar prej tymit të zi që po nxjerr makina …

ANDI_BUSHATI_PORTRET.jpg

Mediat që urren Edi Rama

Lexova sot një shkrim të kolegut tim Mero Baze, i cili u binte këmbanave të alarmit, lidhur me një ligj …

ANDI_BUSHATI_PORTRET.jpg

Kokë francezi apo kokë turku?

Atentati i tmerrshëm në zemër të Ankarasë, nga i cili mbetën të vdekur plot 36 vetë, ka ngritur edhe një …

blush-540x327.jpg

Shqipëria apo Partia

Një fjali e imja, se zgjedh Shqipërinë mbi Partinë, u kthye në një mundësi të re për të më kundërshtuar. …

bushat edit.jpg

Pse Majko sulmoi LSI-në?

Ish- kryeministri socialist Pandeli Majko ka thyer akullin dhe është treguar më i guximshmi ndër kolegët e tij duke shpallur …

sokol shameti1.jpg

Kur Lali “organizon” festa!

Pesë ose gjashtë herë në vit Bashkia e Tiranës gjen pretekstin për t’ua rrëmbyer qytetin qytetarëve dhe për t’ua dhënë …

Kthehu