• |
ide | kryesore
Blushi1_0.jpg

Një urim në festën e PS

Shumë miq më kanë nisur urime për përvjetorin e Partisë Socialiste që është  sot më 12 qershor. Nuk i kam …

mandi edit.jpg

Erion, asgjë personale!

Në një intervistë të gjatë të mërkurën në Abcnews, Erion Veliaj gjeti rastin të sulmojë, për të disatën herë, median …

ANDI_BUSHATI_PORTRET (1).jpg

Sa vlen kafja me Dr Halimin?

Ndërkohë që kryeministri Rama shkon qytet më qytet dhe fshat më fshat për të treguar atë barcaletën e atij kryebashkiakut …

Kthehu