• |
ide | kryesore
IMG_20150512_224333_19-1.jpeg

Përse Franca?

Menjëherë pas sulmeve në teatrin Bataclan dhe në disa zona të tjera të Parisit, i pashë shumë nga miqtë e …

blushi.jpg

Koha për të ndihmuar Islamin

Kur je duke u djegur është e pamundur të mendosh se çfarë do të bësh kur të mbarojë zjarri. Jam …

arlind.jpg

Pse e quajta Ramën derr!

Për dreq fjalia ime komplekse me derr brenda për kryeministrin tërhoqi më shumë vëmendje se ç’duhej duke i marrë disi …

ArmandShkullaku.jpg

Ylli i turpit ose disperatamente Rama

“Kryeministri Edi Rama u takua me zotin Ylli Manjani me të cilin bisedoi për reformën në drejtësi…”. Kjo ndoshta është …

IMG_20151110_232605.jpg

Hajdutët e shtetit

Sapo mbarova së lexuari librin më të fundit me titullin e goditur “Hajdutët e Shtetit: Pse korrupsioni është një kërcënim …

IMG_20150512_224333_19-1.jpeg

Të të tallë Ilir Meta!

Atë që po i ndodh sot, Edi Rama nuk e kishte imagjinuar as në ëndrrën e vet më të zezë. …

vjosa musliu.jpg

Spitalet ku masakrohen shqiptarët

1. «Zonjë, dyshojmë se keni shenja kancerogjene në qafë të mitrës. Duke qenë se mjeku ynë nga Shkupi është në …

Kthehu