• |
ide | kryesore
Blushi1.jpg

Narcizi shëtit nëpër Ballkan

Ballkani është një vend nga ku duan të ikin të gjithë. Si çdo shtet ballkanik, edhe Shqipëria po kërkon të …

ANDI_BUSHATI_PORTRET (2).jpg

Rama në çarkun e nacionalizmit

Vërshimi i deklaratave të fqinjëve që e fshikullojnë kryeministrin shqiptar si një nacionalist mund kthehet në një shqetësim jo vetëm …

armand-shkullaku-150x150-1.jpg

Pse po sulmohet tani Halim Kosova

Fushata normale e Halim Kosovës e ka vënë në vështirësi të dukshme arrogancën dhe euforinë me të cilën mazhoranca po …

emin barci.jpg

Pabarazia, përgjigjuni Blushit!

Kanë kaluar rreth 10 ditë që kur deputeti "rebel" Ben Blushi bëri një propozim për të reduktuar varfërinë dhe pabarëzisë …

baton_1.jpg

Ali Ahmeti, rojtari i Gruevskit

Gjithë dynjaja ia qan hallin se kishte humbur atdheun. Se për vite nuk e kishte takuar nënën. Njëzetepesë vitet e …

Kthehu