• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb masat ajrore të nxehta dhe të thata më origjinë nga veriu i Afrikës do të përfshijnë vendin tonë …

Shmanget tragjedia në Golem

Po laheshin në det, por aventura e dy vajzave nga Elbasani mund të ishte kthyer në tragjedi ditën e sotme …